Honeywell MT4-230S-NC szelepmozgató motor
Ár:
Cikkszám: MT4-230S-NC
Elérhetőség: Rendelhető (5-6 nap)
Gyártó:
Várható kiszállítás: 2026. május 21.
Smart-T termoelektromos mozgató, max. 4mm löket, M30 x 1,5, 230Vac, NC, 1m kábel, végálláskapcsolóval
Leírás és Paraméterek
Az MT termoelektromos működtető M30x1,5mm-es csatlakozó menetű és 11,5mm-es zárási méretű szabályozó szelepbetétekre szerelhető fel, akár szelepes osztó-gyűjtőn, akár egyedi szabályozó szelepeken.